PDA

Zobacz pełną wersję : forum o wezach

alinoee
02-02-2010, 18:38
troche czasu im poswiecilem i szukam kogos kto by byl zainteresowany tworzeniem forum o nich i generalnie forum do rozmow bo tu w polsce to raczej zenada . projekt jest niekomeryjny i pewnie zajmie kilka lat. narazie mamy dwie osoby. prosze o pm jesli kogos to rusza.
dzieki.
a

slupczyk
02-04-2010, 20:16
szczerze to mi sie zdaje że takie konkretne fotum na temat węzy to fajna sprawa, szczezrze chciałbym żeby było takie forum na którym moża pisac o węza to co sie wie, własne doświadczenia, klopoty, niestety na wszystkich forach o terrarystyce jak coś sie napisze to zaraz zostaje krytykowany i zalewany cytatami z książek, co niezawsze jest prawdą. Dla tego Lubie te forum bo tutaj czuję że mam swobodę wypowiedzi i nie ma takiej gówniażerki jak na innych forach..

Natalia Maj
02-04-2010, 20:28
szczerze to mi sie zdaje że takie konkretne fotum na temat węzy to fajna sprawa, szczezrze chciałbym żeby było takie forum na którym moża pisac o węza to co sie wie, własne doświadczenia, klopoty, niestety na wszystkich forach o terrarystyce jak coś sie napisze to zaraz zostaje krytykowany i zalewany cytatami z książek, co niezawsze jest prawdą. Dla tego Lubie te forum bo tutaj czuję że mam swobodę wypowiedzi i nie ma takiej gówniażerki jak na innych forach..

ale tak bedzie na kazdym wiekszym serwisie. To kwestia polskiej kultury sieciowej, a raczej jej braku i lenistwa użytkowników.

alinoee
02-12-2010, 20:49
mysle, ze mozna to zmienic. z czasem oczywiscie. uwazam ze to sa jaja tuta w pl . tym bardziej mnie to dziwi, ze tu sa ludzie ktorzy kochaja gady. hej, sprawa jest otwarta : ) moze za 10c lat ruszy :D