PDA

Zobacz pełną wersję : Regius nie je

Suo
12-22-2012, 22:05
Witam powtarzam pewnie po raz kolejny temat, ale boje sie o mojego Regiusa, i moze ktos miał podobny przypadek, a mianowicie było tak:
miałem sobie swojego węża w małym terrarium i chciałem mu zrobić wieksze, jak pomyślałem tak zrobiłem i zbudowałem mu nowe terra, przygotowałem wszystko pięknie i go tam wpuściłem, dałem mu myszke żeby sobie zjadł bo akurat wypadło na taki dzień ze powinien dostać jedzenie, nakarmiłem go zjadł bez problemu, pozniej po tygodniu dałem mu drugą mysz, tez zjadł, i w końcu wyjechałem na tydzień i jak wróciłem to wąż miał 15'C (nie wiem ile dni tak miał) doszedłem do tego ze termostat sie zepsuł i kabel grzewczy sie nie włączał, swieciła mu sama żarówka ale tylko przez dzień od 6rano do 24, od tamtego czasu wąż nie chce jeść,(3 tygodnie prawie) nie wiem czemu, czytałem ze powinien sie wypróżnić (juz to zrobił) i powinien zjesc ale on nie chce wciąż, myszka sobie po nim chodzi,daje mu buzi, nawet na nim jeździła dzisiaj... normalnie wychodzi z domku, chodzi sobie po patyku, nawet jak otwieram terra to sobie wychodzi i chodzi po pokoju. Może mi ktoś powiedzieć co mu jest?:confused:

Sanbi9
12-23-2012, 10:37
Jeśli przez te ostatnie trzy tygodnie był dobrze nagrzewany to powinien zacząć jeść lada dzień, możliwe że wylinka się szykuje. Po 1 dniu takiego ogrzewania nie powinien zachorować na nic, co nieznaczy że nie mogło to na niego wpłynąć. Zdaje mi się, że po takim czasie już powinien zacząć jeść. Odczekaj jeszcze trochę i jeśli nie nabierze apetytu będziesz musiał mu podać np: nieżywą mysz wprost do przełyku, za pomocą pincety, poszukaj na necie, jak to dobrze zrobić.