View Single Post
stare 07-05-2008, 22:49   #12
Maciej Pokrywka
Mosh pit viper

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Maciej Pokrywka
Domyślnie

Inne używane nicki:
Blaster.

Kim jestem:
Nazywam się Maciej Pokrywka. Terrarystyką na poważnie zająłem się w 2000 roku, choć pierwszy żółw stepowy został zakupiony przez rodziców w roku 1994. Wtedy jednak był nieodpowiedzialnie traktowany jako rodzinna maskotka, a ja nie patrzyłem na niego przez terrarystyczny pryzmat. Pochodzę ze Złotoryi, niewielkiego miasteczka na dolnym śląsku, jednak aktualnie studiuję i mieszkam we Wrocławiu. Ostatnimi czasy staram się raczej skupić na wężach, ale posiadam większe doświadczenie z pajęczakami i innymi bezkręgowcami.

Czym się zajmuję na co dzień:
Student Architektury Krajobrazu na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. W wolnych chwilach rysuję, słucham muzyki (bez przerwy), zajmuję się swoimi zwierzakami i pogłębiam wiedzę na ich temat. Wkręcam się też powoli w fotografię - lubię robić zdjęcia, zwłaszcza zwierzakom. Poza tym jak każdy normalny student lubię spotykać się ze znajomymi. ;-)

Cele życiowe:
Żyję chwilą. W niedalekiej przyszłości chcę zaliczyć: skok ze spadochronem, skok na bungee i scuba diving. Chcę też podróżować ile się da i gdzie się da, zobaczyć jak żyją ludzie na świecie, jak żyją zwierzaki w swoim naturalnym środowisku i wszystko to udokumentować na fotografiach. ;-) Chciałbym się również przyczynić do ustabilizowania sytuacji z ta nieszczęsną ustawą o hodowli zwierząt niebezpiecznych i zagrażających życiu człowieka. W nieco dalszej przyszłości - dom, rodzina i marzy mi się szklarnia ze zwierzakami.

Opiekuję się następującymi działami:
Skorpiony.
Maciej Pokrywka jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem