Wróć   forum.dracomagazyn.pl > Forum - Terrarystyka > Giełdy, spotkania, sympozja i zloty terrarystów

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 07-26-2009, 21:53   #1
Grzegorz Porowiński
Administrator

Domyślnie Pierwszy oficjalny zlot redakcji Forum.DracoMagazyn!

22-26 lipca 2009 roku odbył się pierwszy ogólnopolski zlot sympatyków Forum.DracoMagazyn.pl Tym razem jeszcze przeznaczony dla redakcji forum i wszystkich osób najbliżej współpracujących, jednak zachwyceni panującą na nim atmosferą w przyszłości zaprosimy także innych chętnych!

Z tej strony chciałbym złożyć ogromne podziękowania dla Łukasza "Theo" Stańczyka, za jego organizację oraz trzymanie pieczy nad wszystkim co się tam działo! Na miejsce zlotu Łukasz wybrał Morsko koło Zawiercia i trzeba przyznać, że moc atrakcji nie pozwalała nam się nudzić Wydzielone boiska do piłki nożnej, siatkówki, basen, korty tenisowe, jazda konna, wspinaczka, golf, bilard, ping-pong oraz wiele innych atrakcji wypełniły nam cały czas do granic możliwości.

Jako trzymający pieczę nad forum, chciałbym podziękować wszystkim za przybycie, za wspaniałą atmosferę i mile spędzony czas. Nie możemy się z Dorotką doczekać kolejnej jego edycji Wkrótce zamieścimy fotorelację!
Grzegorz Porowiński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-26-2009, 22:04   #2
Keplianica
Owadziara

Domyślnie

święte słowa Grześku Dla Theo ukłon za ogarnięcie tego całego bałaganu (finansowego i organizacyjnego), dla reszty ekipy za świetną atmosferę!
Czekam na linki do spakowanych zdjęć, w miarę możliwości poproszę o komplet z obu aparatów (z trzech wliczając Soowy)... byle nie w RAWach :]
stare 07-26-2009, 22:08   #3
Asia Winkler
Mantids Keeper

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Asia Winkler Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Asia Winkler
Domyślnie

Atmosfera na zlocie była przesympatyczna, do czego w dużej mierze przyczyniła się sprawna organizacja, za co Theo należą się podziękowania. Łukasz spisał się na piątkę

Przyjemnie było zawrzeć nowe znajomości i zacieśnić starsze, z niecierpliwością czekam na kolejną edycję (może na kolejnej wystarczy nas na cały adres forum draco? ).

Pozdrowionka!!
Eurydactylodes agricolae, Geckonia chazaliae, Gehyra marginata, Lygodactylus williamsi, Ptychozoon kuhli, Rhacodactylus auriculatus, R. ciliatus, R. chahoua, R. sarasinorum, Tribolonotus gracilis, Uroplatus henkeli
Geckos Empire zaprasza! www.GeckosEmpire.com
Asia Winkler jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-26-2009, 22:20   #4
Olek Lesica
Sailor man

Domyślnie

Zlot był super Mimo że pogoda trochę się popsuła, nikomu nie schodził uśmiech z gęby Szkoda tylko że tak szybko minęło. Zloty to kwintesencja życia towarzyskiego terrarystów ! No i dzięki Theo za organizację i transport
stare 07-26-2009, 22:50   #5
bezi
nowo zarejestrowany

Domyślnie

otóż i ja nie omieszkam podziękować Theosiowi za superekstrasmerfastastyczny zlot i za super ekstra spędzony czas na pogawędach było świetnie i szkoda że to tak szybko się skończyło;((

pozadrawiam wszystkich uczestników

i jeszcze raz przepraszam Marzenę że prawie zapomniałem się z nią pożegnać
wybacz
bezi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-26-2009, 22:52   #6
Łukasz Stańczyk
Administrator

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Łukasz Stańczyk
Domyślnie

Cieszę się, że wszystkim się podobało. Jednak to nie zasługa organizacji, tylko uczestników Dla mnie zloty to także chwila, która motywuje mnie do dalszego rozwijania hodowli oraz do intensywniejszej pracy nad rozwojem forum. Bardzo się cieszę, że powstał ten serwi, że znalazły się w jego redakcji (i nie tylko) te osoby, a nie inne i mam nadzieje, że ten rok do kolejnego zlotu zleci baardzo szybko
stare 07-26-2009, 23:16   #7
bezi
nowo zarejestrowany

Domyślnie

hehe Łukasz my również wszyscy bez wyjątku pewnie mamy także taką samą nadzieję
stare 07-26-2009, 23:17   #8
Grzegorz Porowiński
Administrator

Domyślnie

W takim razie ja zaczynam Pierwsza porcja fotek. Rzadko brałem ze sobą aparat więc mam głównie okoliczne krajobrazy

Od lewej Saurus, Asmord, Dorotka i schowany za nią Mariusz "Ergo" Krawczewski oraz u góry dumnie spoglądający Łuki

Ta sama skała, widok z góry

Bezi się wspina

Widok na pole golfowe

Od lewej Dorotka, Marzena "Keplianica" Pieronkiewicz, Łukasz "Theo" Stańczyk, Kasia, Bartek "Bezi" Bezłada
Grzegorz Porowiński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 07-26-2009, 23:19   #9
bezi
nowo zarejestrowany

Domyślnie

super Grzesiu że wrzuciłeś fotki
fajnie wyglądam na tej skale
stare 07-26-2009, 23:21   #10
Łukasz Stańczyk
Administrator

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Łukasz Stańczyk