Wróć   forum.dracomagazyn.pl > Forum - Sprawy forum > Uwagi dotyczące forum

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
stare 07-08-2008, 23:46   #11
Gekon
nowo zarejestrowany

Domyślnie

Jeżeli uważasz, że 1% postów jest interesujących to Twoja wiedza na temat gekonów jest najprawdopodobniej rewelacyjna. Ja nadal uważam, że wiem stosunkowo malo chociaż mam u siebie nad czym pracować, ponieważ u nas jest kilka tysięcy lampartów. A codziennie przeglądając dział na TCP pt. Gekon Lamparci czesto właśnie te "banalne posty" podsuwają mi nowe pomysły i punkt widzenia, którego prawdopodobnie nigdy bym nie zauważył. To samo jest na Geckos Forums lub Geckos Unlimited a pisanie o usuwaniu postów które za często są powtarzane to wg. mnie brak szacunku oraz niekompetencja. Oczywiście moge się mylić, jednak nadal twierdzę, że jeżeli pomyślicie o dziale pt. Gekon lamparci będzie i ktoś rozsądny się tym zajmie będzie to tylko z korzyścią dla tego forum. Jeżeli jednak stwierdzicie, że takiego działu nie bedzie oczywiście uszanuje Waszą decyzję i niestety po raz kolejny powrócę do śledzenia Gecko Forum, Geckos Unlimited czy TCP.

Pozdrawiam serdecznie Gekon.Lublin
Gekon jest nieaktywny  
stare 07-08-2008, 23:51   #12
Asia Winkler
Mantids Keeper

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Asia Winkler Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Asia Winkler
Domyślnie

Sądzę, że podpis pod logo forum "profesjonalne forum terrarystyczne" mówi sam za siebie. To nie jest TCP ani też jego kopia
Eurydactylodes agricolae, Geckonia chazaliae, Gehyra marginata, Lygodactylus williamsi, Ptychozoon kuhli, Rhacodactylus auriculatus, R. ciliatus, R. chahoua, R. sarasinorum, Tribolonotus gracilis, Uroplatus henkeli
Geckos Empire zaprasza! www.GeckosEmpire.com
Asia Winkler jest nieaktywny  
stare 07-09-2008, 00:02   #13
Raphael
nowo zarejestrowany

Domyślnie

Zaraz zgłosiliby się hodowcy Brachypelm, Boa constrictorów czy jeszcze tam czegoś, że też chcą.
Registered Linux User #471395
Raphael jest nieaktywny  
stare 07-09-2008, 00:02   #14
Łukasz Stańczyk
Administrator

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Łukasz Stańczyk
Domyślnie

Gekon, chodzi o to, że nie chcemy z tego forum robić kolejnego forum dla początkujących, bo takie już jedno istnieje. Jeśli są jakieś ciekawe spostrzeżenia dotyczące Gekona lamparciego, czy jakiegokolwiek innego gatunku to jest dział "Jaszczurki" by tam je zamieścić i przedyskutować. Niestety w tym dziale nie ma miejsca na pytania początkujących, zreszta tak, jak na całym forum. Mam nadzieje, że rozumiesz idee tego portalu.
stare 07-09-2008, 00:05   #15
Asia Winkler
Mantids Keeper

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Asia Winkler Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Asia Winkler
Domyślnie

Z tego samego powodu nie zostały wydzielone "Modliszki" a z mojego subiektywnego punktu widzenia powinny. Rozumiem jednak, że koniecznością jest uniknięcie powstawania dziesiątek działów a co za tym idzie bałaganu. Jeśli pojawią się bardzo ciekawe tematy o lampartach to przecież zawsze będzie je można podkleić
Eurydactylodes agricolae, Geckonia chazaliae, Gehyra marginata, Lygodactylus williamsi, Ptychozoon kuhli, Rhacodactylus auriculatus, R. ciliatus, R. chahoua, R. sarasinorum, Tribolonotus gracilis, Uroplatus henkeli
Geckos Empire zaprasza! www.GeckosEmpire.com
Asia Winkler jest nieaktywny  
stare 07-09-2008, 00:06   #16
Maciej Pokrywka
Mosh pit viper

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Maciej Pokrywka
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gekon Zobacz post
Jeżeli jednak stwierdzicie, że takiego działu nie bedzie oczywiście uszanuje Waszą decyzję i niestety po raz kolejny powrócę do śledzenia Gecko Forum, Geckos Unlimited czy TCP.
Witam. :-)
Należy pamiętać, że nie stawiamy na takie rozdrabnianie forum jak na TCP, które jest forum ogólnoterrarystycznym i już na tyle rozrośniętym, i posiadającym taką liczbę użytkowników, że ilość posiadaczy gekonów lamparcich jest tam krótko mówiąc ogromna. Wtedy w takim dziale może się coś dziać (jednak znów, zazwyczaj są to pytania początkujących, sprawy "ogólnojaszczurkowe", etc.). Gecko Forum czy Geckos Unlimited - nazwa tych for mówi sama za siebie, więc oczywistym jest, że się od nich wymaga utworzenia osobnego działu dla Gekona lamparciego. Osobiście uważam, że póki co wiele spraw dotyczących Gekonów lamparcich dotyczy również innych jaszczurek (chyba tylko poza odmianami barwnymi geków), więc tworzenie osobnego działu dla samych gekonów jest moim zdaniem bezcelowe. Przynajmniej na chwilę obecną.
Pozdrawiam serdecznie,
Maciek.
Maciej Pokrywka jest nieaktywny  
stare 07-09-2008, 00:09   #17
Gekon
nowo zarejestrowany

Domyślnie

Właśnie staram się zrozumiec ideę tego portalu dlatego nie poruszam już tego tematu. Macie swoje zasady którymi się kierujecie. Ja tylko coś zaproponowałem, aby ułateić sobie i pewnie innym życie. Tak jak pisałem ze względu na totalny brak czasu na poszukiwanie tego co mnie nie interesuje. Jednak nie mi decydować. Podałem propozycję - została odrzucona. Tak to czasem jest.

Jeszcze raz pozdrawiam
Gekon jest nieaktywny  
stare 07-09-2008, 00:21   #18
Gekon
nowo zarejestrowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Maciej Pokrywka Zobacz post
Gecko Forum czy Geckos Unlimited - nazwa tych for mówi sama za siebie, więc oczywistym jest, że się od nich wymaga utworzenia osobnego działu dla Gekona lamparciego
Na GeckosForums są osobne działy nawet nt. psów, kotów, ptaków nie wspominając o constrictorach, regiusach czy nawet salamandrach.
Gekon jest nieaktywny  
stare 07-09-2008, 00:25   #19
Grzegorz Porowiński
Administrator

Domyślnie

To prawda, posiadają takie fora, u nas natomiast nie przewidujemy takiego podziału.

Dzięki za sugestię. Zamykam.
Grzegorz Porowiński jest nieaktywny  
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania