Wróć   forum.dracomagazyn.pl > Forum - Sprawy forum > Uwagi dotyczące forum

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 09-04-2009, 02:40   #21
Kalen
nowo zarejestrowany

Domyślnie

Postanowiłem dorzucić dwa słowa do dyskusji z perspektywy zupełnie nowego użytkownika tego forum, postaram się krótko. Miejsce, które stworzyliście wydaje mi się przyjazne choć jeszcze dość puste. Dostrzegam spore ambicje i duże możliwość, głównie mam tu na myśli doświadczenie, wiedzę i przede wszystkim zapał osób bezpośrednio zaangażowanych w ten projekt. Przy okazji pierwszego kontaktu z forum odniosłem wrażenie panującej powagi i hmm... hermetyczności w jakimś stopniu. Teraz jednak zamiast przesadnej powagi zdaję mi się, że widzę spokój i opanowanie, a zamiast zamykania się na świat racjonalne zasady i chyba słuszne założenia. Przyznaje, że zaglądam tu coraz częściej i coraz lepiej się tutaj odnajduję. Mam nadzieję, że forum będzie się rozwijać i przyciągnie nowych użytkowników, a ilość tym razem będzie szła w parze z jakością, czego Wam i sobie życzę.

Pozdrawiam,
Kalen
Kalen jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-04-2009, 10:40   #22
Natalia Maj
Vipera Onseni

Domyślnie

Cytat:
Napisał Kalen Zobacz post
Postanowiłem dorzucić dwa słowa do dyskusji z perspektywy zupełnie nowego użytkownika tego forum, postaram się krótko. Miejsce, które stworzyliście wydaje mi się przyjazne choć jeszcze dość puste. Dostrzegam spore ambicje i duże możliwość, głównie mam tu na myśli doświadczenie, wiedzę i przede wszystkim zapał osób bezpośrednio zaangażowanych w ten projekt. Przy okazji pierwszego kontaktu z forum odniosłem wrażenie panującej powagi i hmm... hermetyczności w jakimś stopniu. Teraz jednak zamiast przesadnej powagi zdaję mi się, że widzę spokój i opanowanie, a zamiast zamykania się na świat racjonalne zasady i chyba słuszne założenia. Przyznaje, że zaglądam tu coraz częściej i coraz lepiej się tutaj odnajduję. Mam nadzieję, że forum będzie się rozwijać i przyciągnie nowych użytkowników, a ilość tym razem będzie szła w parze z jakością, czego Wam i sobie życzę.
Witamy i mamy nadzieję, że się u nas zadomowisz ;]
stare 09-04-2009, 17:02   #23
Łukasz Stańczyk
Administrator

Wyślij wiadomość poprzez Skype™ do Łukasz Stańczyk
Domyślnie

Cytat:
zdaję mi się, że widzę spokój i opanowanie, a zamiast zamykania się na świat racjonalne zasady i chyba słuszne założenia
No i tak to ma właśnie wyglądać
stare 09-06-2009, 11:22   #24
Grzegorz Porowiński
Administrator

Domyślnie

Witamy serdecznie w naszym gronie
Grzegorz Porowiński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania