Wróć   forum.dracomagazyn.pl > Forum - Terrarystyka > Prawne aspekty terrarystyki

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 12-22-2008, 23:25   #1
kolo
nowo zarejestrowany

Domyślnie Krytyka postulatu powiedz nie

Witam serdecznie
Co myślicie na temat ostatniego posta dodanego przez "korniszona" na forum prawoaz?
W poście tym jest mowa że postulaty terrarystów są naiwne i śmieszne, podaję linka do forum http://www.prawoaz.pl/forum/viewtopi...ca867e71680#49
kolo jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 12-23-2008, 20:24   #2
Grzegorz Porowiński
Administrator

Domyślnie

Witaj Kolo!

Cieszę się, że zadajesz to pytanie. Jako inicjator akcji powiedznie.info i osoba ją współtworząca poczułem się zobowiązany do podjęcia dyskusji w temacie, który wymieniłeś. Zajrzyj tam, to poznasz moją odpowiedź. Nasza prawniczka - Loxodonta, nie jest bynajmniej naiwnym małolatem, a wiedza, którą posiada obliguje mnie do całkowitego zaufania jej. Napisane przez nią, oraz wspierane przez Wicia materiały są głęboko przemyślane i nie są wynikiem przypadku, gdyby nie ich wiedza oraz doświadczenie, to Polscy terraryści już dawno ugrzęźliby w bagnie pogmatwanych przepisów. Gdyby nie oni, to połowa polskich terrarystów nie miała by pojęcia jakie mają prawa i jak ich bronić.

Ktoś mnie ubiegł w skomentowaniu wypowiedzi owego Pana ale rzeczywiście korniszon sprawia wrażenie osoby, która czynnie brała udział w tworzeniu tej poprawki. Szkoda tylko, że nie podejmuje tematu oficjalnie i chowa się za nickiem, bo z chęcią porozmawiałbym z nią publicznie na neutralnym gruncie jakim jest np. forum www.prawoaz.pl Bynajmniej nie chodzi o kłótnie, czy też ubliżanie ale rozsądne i spokojne wymienienie swoich zdań, bo na stan teraźniejszy nadal jesteśmy uważani za bandę oszołomów. Jest to wynikiem albo niedoinformowania albo poprostu celowego negatywnego podejścia do nas terrarystów.

Najsmutniejsze jest to, że wspólnie można by utworzyć naprawdę fajne prawo, ktorego przestrzegania pilnowaliby zarówno ludzie z rządu jak i organizacje terrarystyczne, a tymczasem wyszło jak zawsze.

Pozdrawiam.
Grzegorz Porowiński jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania