Wróć   forum.dracomagazyn.pl > Forum - Terrarystyka > Media

Serwis współpracujący:

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 08-24-2008, 13:57   #1
Daniel Wieczorek
nowo zarejestrowany

Domyślnie Żółw nielegalny imigrant

Znalezione w Angorze i przeskanowane do internetu
Po wejściu powiększcie klikając na obrazek:

http://images28.fotosik.pl/269/114f5c7d3501afb1.jpg
Daniel Wieczorek jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-24-2008, 14:30   #2
Olek Lesica
Sailor man

Domyślnie

Prawo prawem, ale sałata i wątróbka ??? Może lepiej żeby rzeczywiście tego żółwia jej odebrali
Olek Lesica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-24-2008, 14:44   #3
mordd
Guest

Domyślnie

"nakrywam go poduszką" też jest niezłe. A zamiast biadolić nad brakiem możliwości rejestracji wystarczy skorzystać z opcji "inny dokument" i go sobie napisać, lub przyjąć w końcu do wiadomości, że nie ma obowiązku rejestracji tylko obowiązek zgłoszenia. Rejestrować nie muszą.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-24-2008, 15:58   #4
snarf
nowo zarejestrowany

Smile

Panowie to starsza kobieta która ma już tego żółwia więcej niż nikektórzy żyją i jak widać żyje i ma się dobrze (choc wątróbka i zamrażanie to dość dziwne sposoby ale...), jej potrzeba pomocy a w urzędzie jej nie znajdzie bo większość urzędników to leniwe g.... a połowa to niedouczone ś.... i tylko czekają żeby ktoś zrobił cała robote za nich a oni posiedza popiją kawke i do domu dzień zaliczony. Uważam też że odbieranie jej stworzenia to nie jest najlepszy pomysł, ona w przeciwieństwi co do niektórych o tego żółwia dba, co nie można powiedzieć o niektórych ludziach którzy są zapisani na nasze fora. Mają niby wiedze a zwierzęta są w fatalnym stanie, ta kobieta już swoje przeżyła a żółw jak juz mówiłem ma się dobrze choć przydała by mu się wizyta u weta. Więć troche spasujcie z wypowiedziami. Pozdrawiam Marcin
snarf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-24-2008, 16:04   #5
mordd
Guest

Domyślnie

Ani mi się śni z pasowaniem. W końcu to nie ja napisałem alarmujący artykulik w gazecie tak na prawdę o niczym bo problem nie istnieje.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08-24-2008, 16:11   #6
Olek Lesica
Sailor man

Domyślnie

Po czym wnioskujesz, że ma się dobrze ? Po tym że jeszcze człapie po podłodze ?
Co do wieku, to szacunek do starszych chyba nie jest bezwzględny, nawet w wypadku kategorycznych zaniedbań ?
Olek Lesica jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-24-2008, 16:20   #7
Natalia Maj
Vipera Onseni

Domyślnie

co do "metod hodowlanych" ręce opadają....ale nie spodziewam się po kobiecinie,ze będzie rozwijała swoją świadomość "gatunkowo- hodowlaną" ale jeśli fota z artu jest jego to trzeba przyznać,że oprócz dzioba to skorupę ma ładną- ciekawe jak narządy w środku. Co do działań urzędników- ręce nadal opadają ale z drugiej strony prawo ani im ani nam nie pomaga.
stare 08-25-2008, 14:32   #8
snarf
nowo zarejestrowany

Domyślnie

Cytat:
Napisał Olek Lesica Zobacz post
Po czym wnioskujesz, że ma się dobrze ? Po tym że jeszcze człapie po podłodze ?
Co do wieku, to szacunek do starszych chyba nie jest bezwzględny, nawet w wypadku kategorycznych zaniedbań ?
Jak już napisała Natali Maj jeśli to zdjęcie przedstawia tego żółwia to widać po skorupie że ma się dobrze a jak już napisałem wcześniej przydała by się wizyta u weta żeby skrócić dziób. Co do szacunku to mam do tej kobiety szacunek bo w jej czasach nie było takich informacji o hodowli zwierząt egzotycznych a jednak żółw ma się dobrze, czego nie można powiedzieć o dzisiejszej młodzieży która ma dostęp do info a trzyma zwierzeta w opłakanych warunkach i w fatalnym stanie - to jest przegięcie i do takich ludzi nie mam szacunku. A co jeszcze gorsze kupuja te zwierzęta dla szpanu i takich trzeba tępic a nie biedną babcie która ma już tego żółwia 30 lat i daje rade. Co do urzędników ręce opadają ale tego nikt nie zmieni...
snarf jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 08-26-2008, 10:18   #9
Natalia Maj
Vipera Onseni

Domyślnie

Cytat:
Napisał snarf Zobacz post
Jak już napisała Natali Maj jeśli to zdjęcie przedstawia tego żółwia to widać po skorupie że ma się dobrze
Nie czytasz dokładnie, napisałam,że skorupa jest niezła ale skorupa czasem ma się nijak to "czucia dobrze"

Tagi
cites, prawo, żółw

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania