Wróć   forum.dracomagazyn.pl > Forum - Terrarystyka > Rozmowy na każdy temat

Odpowiedz

Narzędzia wątku Wygląd
stare 08-16-2009, 18:14   #1
Asia Winkler
Mantids Keeper

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Asia Winkler Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Asia Winkler
Domyślnie Martwe modliszki

Zwracam się z uprzejmą prośbą do hodowców modliszek, aby jeśli mają taką możliwość, oddali mi martwe owady obojga płcii. Muszą one być w dobrym stanie, najlepiej zamrożone jeszcze za życia, gdy były już w stanie agonalnym. Im większe tym lepsze. Preferuję gatunki o typowej budowie, żadne anatomiczne dziwolągi typu Gongylus

Modliszki są mi potrzebne do napisania artykułu o anatomii modliszek, do którego chcę dołączyć odpowiednie zdjęcia, których oczywiście wykonanie będzie niemożliwe bez truposzy

Proszę pisać na gg: 2793113 lub na PW.
Eurydactylodes agricolae, Geckonia chazaliae, Gehyra marginata, Lygodactylus williamsi, Ptychozoon kuhli, Rhacodactylus auriculatus, R. ciliatus, R. chahoua, R. sarasinorum, Tribolonotus gracilis, Uroplatus henkeli
Geckos Empire zaprasza! www.GeckosEmpire.com
Asia Winkler jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
stare 09-06-2009, 23:01   #2
Asia Winkler
Mantids Keeper

Wyślij wiadomośc poprzez ICQ do Asia Winkler Wyślij wiadomośc poprzez MSN do Asia Winkler
Domyślnie

Do tej pory odezwały się 2 osoby i niestety martwych modliszek jeszcze nie mają, a dopiero czekają na zgon.

Dodam więc, że absolutnie nie zależy mi na gatunkach rzadkich i drogich, lub też pięknych, które ktoś mógłby chcieć rozpiąć do gablotki. Najlepsze byłyby Sphodromantis, Hierodula, Tenodera. Koniecznie samiec i samica, i koniecznie starsze niż 3 tygodnie po imago (dopiero po takim czasie u samic jajniki są w pełni rozwinięte, u samców nie wiem jak jest, ale podejrzewam, że podobnie).

Jeśli więc ktoś dysponuje taką parką lub więcej niż parką, to proszę o kontakt Mam na uczelni dostęp do naprawdę dobrego sprzętu, przy pomocy którego można zrobić świetne zdjęcia, warto więc z tego skorzystać
Eurydactylodes agricolae, Geckonia chazaliae, Gehyra marginata, Lygodactylus williamsi, Ptychozoon kuhli, Rhacodactylus auriculatus, R. ciliatus, R. chahoua, R. sarasinorum, Tribolonotus gracilis, Uroplatus henkeli
Geckos Empire zaprasza! www.GeckosEmpire.com
Asia Winkler jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania